Bosch Alarm Sistemleri
ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Kurumsal Çözümler

İşletmeniz Bosch ile Güvende

Aralarında dünyaca tanınmış markaların da bulunduğu Türkiye'nin önde gelen birçok kurumuna, 21 yıllık tecrübemizi, yenilikçi hizmet anlayışımız ve alanında uzman güvenlik kadromuzla birleştirerek, sizlere kurumsal güvenliğiniz için gerekli olan tüm faaliyetlerde çözüm ve hizmet sağlıyoruz.

 • Alarm Sistemleri

  Kurumlara yönelik sunduğumuz alarm sistemi çözümlerimiz ile hali hazırda Türkiye’nin önde gelen birçok kurumuna hizmet vermekteyiz. Bunlar arasında güvenlik ihtiyacının öne çıktığı bankalar, bu bankalara bağlı şube ve ATM’ler, Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirleri yer almaktadır.

 • Bosch Alarm Haber Alma Merkezi

  Bosch Alarm Haber Alma Merkezi, biyometrik sistemler ile erişim kontrolü sağlanmış yedekli bir altyapıya sahiptir. Kullanılan tüm bilgi işlem ekipmanı yangına karşı gazlı söndürme sistemleri ile donatılmış bir alanda barındırılmaktadır. Yapılan tüm telefon görüşmeleri iki yönde de sürekli kayıt altına alınmakta ve gerektiği durumlarda kolluk kuvvetleriyle paylaşılmaktadır.

 • Kamera Sistemleri

  Kapalı devre kamera sistemleri (CCTV) alanındaki geniş ürün yelpazemiz ile, her kurumun ihtiyaçlarını titizlikle analiz ederiz ve o kuruma özgü en uygun çözümleri sunarız.

 • Geçiş Kontrol Sistemleri

  Çalışan ve ziyaretçi trafiğinin sağlıklı kontrolü, işyerindeki belirli bölgelere giriş-çıkışın kısıtlanması, kişilerin giriş yapmaya uygunluğunu belirleyen yetkilerin geçiş sistemleri tarafından tanınması ve tüm giriş çıkışların tek noktadan takip edilebilmesi, geçiş kontrol sistemlerinde sağladığımız güvenliğin avantajlarından birkaçıdır.

 • Kişi Sayma Sistemleri

  Verimliliği artırmak ve daha doğru analiz yapabilmek için kullanılan Bosch Kişi Sayma Sistemleri, plazalar, alışveriş merkezleri, mağaza ve marketler için ziyaretçi sayısının doğru tespit edilmesi, pazarlama ve reklam çalışmalarının etkinliğinin değerlendirilmesine yönelik ideal bir çözümdür.

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al

Formu doldurun, ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize en uygun alarm sistemi ve kamera çözümünü sunalım.

fssxte
Tüm bilgileriniz Bosch tarafından gizli tutulacaktır.
HEMEN ARAYIN 444 1 376 HEMEN ARAYIN 444 1 376