Bosch Alarm Sistemleri
ÜCRETSİZ TEKLİF AL
 
Hırsızlık

Hırsızlara Geçit Yok!

Evinize izinsiz bir girişim olduğu anda alarm sistemi tehlikeyi algılar, harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 100 desibellik ses ile tüm çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşır.

Sirenlerin devreye girmesi ile birlikte Bosch Alarm Haber Alma merkezine de sinyal ulaşır. Bosch ortalama 10 sn içinde sizi arar ve duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Acil Sağlık

Acil Durumlarda Ambulans Evinizde

Panik butonu, evinizde başınıza gelebilecek herhangi bir acil durum anında el ile yardım çağrısı yapmanıza yarar. Güvenlik sisteminiz kurulu olmasa dahi bu buton çalışır vaziyette olur, butona bastığınız anda Bosch Alarm Merkezi’ne sinyal gönderilir.

Panik Butonunu isterseniz üzerinizde taşıyabilirsiniz, isterseniz evinizde ihtiyacınız olan yere sabitleyebilirsiniz.

 
 
Yangın

Yangın Tehlikeleri Karşısında Önleminizi Alın!

Alarm sisteminiz ile birlikte çalışan duman-ısı dedektörü evinizdeki duman ve ani ısı değişikliklerini fark eder ve Bosch Alarm Haber Alma merkezine sinyal gönderir. Bosch ortalama 10 sn içinde size ulaşır ve duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Alarm sisteminiz kurulunun olmadığı durumlarda bile kesintisiz olarak çalışmaya devam eder.

 

 

Gaz Kaçağı

Gaz Sızıntısı İçin Önlem

Gaz dedektörleri ile karbon monoksit, LPG ve doğalgaz kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Alarm sisteminiz, bu dedektör sayesinde evinizde bir gaz kaçağı oluşması durumunda hemen fark eder ve Bosch Alarm Haber Alma merkezine sinyal gönderir. Bosch ortalama 10 sn içinde size ulaşır ve duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

 

 

Su Baskını

Su Baskınlarını Komşularınızdan Duymayın

Su baskını ve nem dedektörü, ortamda istenmeyen nem oluşumu veya su baskını oluşması durumunda alarm oluşturan dedektör tipidir. Bu tarz durumlarda sinyaller sonrası en erken şekilde Bosch size ulaşır.

 

 
Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al

Formu doldurun, ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize en uygun alarm sistemleri çözümünü sunalım.

x4f7e8
Tüm bilgileriniz Bosch tarafından gizli tutulacaktır.
HEMEN ARAYIN 444 1 376 HEMEN ARAYIN 444 1 376