Bosch Alarm Sistemleri
ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Tise Hakkında

Tise A.Ş, ev ve işyerleri için güvenlik çözümleri sunan Türkiye’nin lider elektronik güvenlik firması olan Bosch ile hizmet sunmaktadır.. 2004 yılından itibaren sektörde bilinen adıyla Erdem Bilişim olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Şirket Profili

Tise Teknoloji A.Ş Türkiye'de 2004 yılından itibaren sektörde bilinen adıyla Erdem Bilişim olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Faaliyete başladığı ilk günden itibaren sektörde verdiği taahhütleri özveri ve titizlik yerine getirmiştir.Sunduğu çözümlerle sizlerin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçları gibi benimseyerek duruma en uygun senaryoları sunar.

Bulunduğumuz sektörde gerek hizmet verdiğimiz firmalar gerekse çalışmalarımız için TİSE ismiyle güven ve kaliteyi çağtıştıran ilk firma olmak,ayrıca bu güven ve kalitenin herkes için sürdürülebilir olması da temel hedefimizdir.Türkiye'de güvenlik sektöründe liderliğe ulaşmak kazandığı güveni başta komşu ülkeler olmak üzere,dünya pazarına açılarak ,ülke ekonomimize katkı sağlamak ve istihdamı arttırmaktır.Bizi motive eden en önemli unsur bunu başarmaktan duyacağımız gururdur.

Biz sizlerin beklentilerinizi aşarak,müşteri memnuniyetinizi en üst seviyeye taşımak ve geniş ürün yelpazemizle etkin çözümler üreterek uygun maliyetlerde sunmayı amaçlıyoruz.Kurumsallığın gerektirdiği prensiplere uygun yönetim organizasyonu ve standartların bünyemizde yerleşmesini sağlıyor,düzenli eğitimlerle personelimizin bilgi seviyesini artırarak;belirlediğimiz standartlarda hizmet sunuyoruz.

''Sizin için çalışmak bizim için memnuniyettir''felsefesini benimseyen TİSE Teknoloji A.Ş yeni yapılandırmasını tamamlamış ve daha güçlü bir ortağı olarak yanınızda yürümeye devam etmektedir.

Erdem Bilişim değişen ve gelişen sektörde sizlere daha etkin ve geniş ölçekli çözümler sunabilmek için TİSE Teknoloji A.Ş adı altında yeniden yapılanma ihtiyacı duymuştur.

Vizyon ve misyonu gereği doğan yeniden yapılanma sürecinin odak noktası müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarını en üst seviyeyi çıkarmaktır.Elektronik güvenlik,çevre güvenliği,zayıf akım,alt yapı ve otomasyon sistemlerin en son teknolojilerini,bireysel ve kurumsal faaliyet gösteren müşterileriyle paylaşmak için ilk gün ki heyecan ve isteği ile çalışmaktadır.

Farkımız Ne Söyleyelim

Bulunduğumuz sektörde gerek hizmet verdiğimiz firmalar gerekse çalışmalarımız için TİSE ismiyle güven ve kaliteyi çağrıştıran ilk firma olmak, ayrıca bu güven ve kalitenin herkes için sürdürülebilir olması da temel hedefimizdir. Türkiye’de güvenlik sektöründe liderliğe ulaşmak kazandığı güveni başta komşu ülkeler olmak üzere, dünya pazarına açılarak, ülke ekonomimize katkı sağlamak ve istihdamı arttırmaktır. Bizi motive eden en önemli unsur bunu başarmaktan duyacağımız gururdur.

Biz sizlerin beklentilerin aşarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak, geniş ürün yelpazemizle etkin çözümler üreterek uygun maliyetlerde sunmayı amaçlıyoruz. Kurumsallığın gerektirdiği prensiplere uygun yönetim organizasyonu ve standartların bünyemizde yerleşmesini sağlıyor, düzenli eğitimlerle personelimizin bilgi seviyesini artırarak; belirlediğimiz standartlarda hizmet sunuyoruz.

Sunduğumuz Çözümler

Kamera & Kayıt Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın İhbar Sistemleri
Acil Anons & Seslendirme Sistemleri
IP Santral Sistemleri
Ücretli Otopark Çözümleri
PTS Çözümleri
Bariyer Çözümleri
Yana Kayar Kapı Çözümleri
Personel Devam Kontrol Sistemleri
Turnike ve Access Kontrol Çözümleri
Kanal Kamerası
Metal Kapı Dedektörleri
X ray Cihazları
İş Güvenliği Ekipmanları
Araç Altı Görüntüleme Sistemleri